Duże opakowania, Duże oszczędności

Duże opakowanie HP

Zaoszczędź nawet do 10%, wybierając zestaw oryginalnych wkładów HP*

Kupując zestaw przynajmniej dwóch wkładów w jednym opakowaniu, korzystasz z niższej ceny za każdy wkład, a także obniżasz koszt wydruku każdej strony. Podwójne i potrójne opakowania oryginalnych tonerów laserowych HP to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy dużo drukują. Oraz dla tych, którzy po prostu lubią oszczędzać

Jakość, na którą możesz liczyć

Oryginalne tonery HP stanowią dopracowane technologicznie produkty. Są projektowane razem z drukarkami HP i nawet w 70% decydują o jakości wydruków2. Wybierając oryginalne materiały eksploatacyjne HP, zyskujesz pewność wysokiej jakości wydruków i płynnej pracy urządzeń do drukowania*.

Duże opakowanie HP

*Oszczędności w porównaniu z zakupem indywidualnych wkładów laserowych HP w minimalnej rekomendowanej cenie detalicznej. Sugerowane ceny producenta za dany towar w sprzedaży detalicznej nie są wiążące. Rzeczywiste ceny mogą się różnić. W dwupaku znajdują się dwa czarne oryginalne wkłady laserowe HP. Trójpak zawiera 1 błękitny, 1 purpurowy i 1 żółty oryginalny wkład laserowy HP.

*W oparciu o oryginalne wkłady kolorowe i monochromatyczne HP do urządzeń wielofunkcyjnych HP oraz z uwzględnieniem etapów procesu elektrofotograficznego towarzyszących powstawaniu wydruku. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem hp.com/go/tonerscience.

*Przeprowadzone na zlecenie HP przez SpencerLab badania niezawodności druku w kolorze z 2014 r. oraz druku w czerni z 2013 r. dla Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu. Badanie druku w kolorze miało na celu porównanie oryginalnych wkładów HP CE400AX/01A/02A/03A do drukarki HP Color LaserJet Enterprise 500 z serii M551 z wkładami 5 innych marek. Szczegóły można znaleźć w spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf. Badanie druku w czerni miało na celu porównanie oryginalnych wkładów 05A i 85A do drukarek HP LaserJet P2035 i P1102 z wkładami 10 innych marek. Szczegóły można znaleźć w dokumencie spencerlab.com/reports/HP-Reliability-EMEA-2013.pdf.

*Badanie przeprowadzone w 2014 roku przez Market Strategies International na zlecenie HP. Wyniki oparte na 206 ankietach przesłanych przez partnerów HP Service One, mających co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w serwisowaniu monochromatycznych i kolorowych drukarek LaserJet HP z tonerami HP oraz innych marek, którzy zajmowali się tym zakresem prac w ciągu poprzednich 12 miesięcy badania. Badanie zostało przeprowadzone w 26 krajach: UK, IE, FR, DE, IT, LU, AT, CH, BE, PT, ES, SE, RU, UA, PL, HU, CZ, HR, RO, ZA, SA, AE, EG, MA, QA i TR. Szczegółowe informacje dostępne w dokumencie: marketstrategies.com/hp/emeaSOPstudy.pdf (PDF, 193 KB).

© Copyright 2017 HP Development Company, L.P. Informacje zawarte powyżej mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.