Wkład atramentowy, który na nowo
definiuje zasady druku w firmie

Duże opakowanie HP

Drukuj więcej

Uważasz, że zakup regenerowanych wkładów to dobry pomysł? Oryginalny wkład atramentowy HP to o 50% więcej wysokiej jakości wydruków. A w przypadku wkładów wysokowydajnych i wielopaków oszczędzasz jeszcze więcej

Pokaż się z najlepszej strony

Oryginalne wkłady atramentowe HP szybko wysychają, są odporne na rozmazywanie i zakreślacze. Drukują do 50% więcej w porównaniu do wkładów regenerowanych i zapewniają najwyższą jakość druku ważnych dokumentów.

Duże opakowanie HP
Duże opakowanie HP

Ochrona inwestycji

Oryginalne wkłady atramentowe HP to jedyne wkłady opracowane z myślą o najczęściej wybieranych na świecie drukarkach2. Niezawodne wkłady drukujące pomagają zachować wysokie parametry pracy drukarki*

*Badanie przeprowadzone w 2013 r. przez Buyers Laboratory Inc. na zlecenie HP, w którym porównano wydajność oryginalnych wkładów atramentowych HP (21, 21XL, 22, 22XL, 56, 57, 140XL, 141XL, 300XL, 350, 350XL, 351, 351XL) ze średnią wydajnością regenerowanych wkładów dostępnych na rynku w regionie EMEA. Szczegóły: buyerslab.com/products/samples/HP-Inkjet-Cartridges-vs-EMEA-Refilled-Cartridges.pdf.

*Najczęściej wybierane drukarki na świecie: udział w sprzedaży na światowych rynkach oraz znajomość marki HP, badanie produktów rozpatrywanych i preferowanych przy zakupie na 9 rynkach w 2014 r.

*Niższy koszt za stronę w porównaniu z ceną detaliczną oryginalnych wkładów atramentowych HP 61, 301,122 i 802 o standardowej pojemności. Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

© Copyright 2017 HP Development Company, L.P.